Hammaste valgendus

Hind alates 119 eurost.

Hammaste valgendamine on esteetilises hambaravis üks populaarsemaid protseduure. Valgendusprotseduurile eelneb hammaste süvapuhastus.

Meie kasutame hambakliinikus BlancOne’i süsteemi:

  • BlancOne Click on õrn hammaste valgendamise protseduur.
  • BlancOne Touch on intensiivsem versioon, mis koosneb kolmest 8 minutilisest valgendus tsüklist.

Pärast valgendamist on soovituslik vältida 1 päeva jooksul värviliste jookide ja toitude tarbimist.

Kõik pakutavad valgendusmeetodid on hammastele ohutud ega põhjusta ülitundlikkust.

Täpsem informatsioon BlanckOne valgenduse kohta:

BlancOne on Itaalia tootja professionaalne hambavalgendussüsteem, mis põhineb uuel patenteeritud fotokeemilisel tehnoloogial. Antud süsteem on välja töötatud koostöös teadlastega ligi 15-aasta pikkuse uurimustöö ja katsetusprotsessi tulemusena. Fotokeemilise reaktsiooni puhul on tegemist reaktsiooniga, mis toimub valguse neeldumise tulemusel. Valguskvant annab molekulile piisavalt energiat, et muuta see reageerimisvõimeliseks ning seejärel laguneb aine valgusenergia toimel.

BlancOne Click ja Touch valgendusgeelid sisaldavad vaid 5,6% vesinikperoksiidi, mille kasutamine hambavalgenduses on heaks kiidetud ka Terviseameti poolt. Valgendusgeel sisaldab lisaks vesinikperoksiidile veel kahte koostisosa, mis muudavad BlancOne geelid seni kasutusel olnud valgendusgeelidest oluliselt efektiivsemaks ja ohutumaks. Nüüd on hammaste valgendamine patsiendile kiirem ja ohutum kui kunagi varem. BlancOne valgenduse ajal ja selle järgselt esineb patsientidel minimaalselt kaebusi.

Mis muudab BlancOne valgendusgeeli efektiivseks ja ohutuks?

BlancOne geel sisaldab valgustundlike värvained, mis aktiveeruvad ainult BlancOne valgenduslambi kasutamisel. Valgenduslambil on spetsiaalsed lainepikkused, mis kiirendavad geeli aktiveerumist.

BlancOne hambavalgenduse lambis kasutatakse LED valgusallikat, mis annab heleda sinise valguse ning sellel on spetsiaalsed lainepikkused vahemikus 430–490nm. Antud reaktsiooni tulemusel vabanevad valgusenergia osakesed ehk footonid, mis kiirendavad temperatuuri tõusu geelis, nii toimub oluliselt kiiremini peroksiidi lagunemisprotsess. Lisaks sisaldab geel veel katalüsaatoreid, mis omakorda sünteesivad energiat ning selle järel vallandub hüperkiirusel peroksiidi lagundamise ahelreaktsioon. Kõik eeltoodu kiirendabki hammaste valgendamise protsessi.

Hammaste soodapesu

Airflow soodapesu ehk pärlipesu

Pärlipesu on protseduur, mille käigus teostatakse hammaskonna süvapuhastus. Abrasiivsed soodaosakesed eemaldavad hammaste pindadelt katu ning pigmendi, muutes hambad puhtamaks ning heledamaks. Soodapesule eelnevalt teostatakse vajadusel hambakivi eemaldamine.

Oluline on meeles pidada, et soodapesu käigus eemaldatakse hammastelt kaitsev süljekiht, mis taastub 2–3 tunniga. Selle aja jooksul ei ole soovituslik suitsetada ning juua ega süüa tugeva värvipigmendiga toiduaineid – karastusjoogid, vein, kohv, tee jne, et protseduuri käigus saavutatud efekt jääks püsima.

Koos korrektsete kodusete suuhügieeni võtetega on soodapesu oluline kaariese ja igemehaiguste ennetamiseks.